Loading...

Tomtom Gardens

Tomtom Mahallesi’nin tam ortasında, yeşilin her tonuyla tanışabileceğiniz sakin bir vaha Tomtom Gardens. Konsolosluklarla çevrili son derece nezih ve ferah bir bölgede yer alan bu çok özel projenin konumu da kendi gibi kesinlikle benzersiz.
Kendine has tarihi dokusu içinde; Karaköy, Çukurcuma, Galataport’a yürüme mesafesinde, tasarım, sanat ve eğlencenin merkezinde…

Yakın çevresinde yerini alan butikler, tasarım mekanları, sanat galerileri, restoranlar, cafeler ve kültür sanat merkezleri, bulundukları bu keyifli bölgeyi adeta sarıp sarmalıyor.


300 yıldan beri bölgenin en prestijli binalarından sayılan Venedik Sarayı ve Fransız Sarayı’na komşu olan Tomtom Gardens’ta yer alan tarihi binaların dönüşümü, tarihsel dokularına tamamen uygun, son derece prestijli bir proje yaratan Krea Sirius ortaklığı ile hayata geçiyor.

Pera’nın asaletini, gerçek dokusunda yaşamak...

Orijinal tarihi görüntü ve dokusuna uygun olarak yenilenmiş cepheleriyle Tomtom Gardens’ta yer alan toplam 7 bina, dönem mimarisinin, taş, ahşap ve ferforje ile mükemmel uyumunu yansıtıyor.

62 m2 - 333 m2 aralığında, studio’dan penthouse’a farklı ünitelerin yer aldığı projede, bahçe katı seçeneği de mevcut. Bu tarihi ve asil atmosferin ortasında yer alan 450 m2’lik İtalyan peyzaj mimarisinden esinlenerek düzenlenen avlu, sadece Tomtom Gardens sakinlerinin kullanımına açık...

Tomtom Gardens’taki yerleşim birimlerinin ilk etabı, Ecole Yougoslave Apartmanı, Şakir Efendi Apartmanı ve Şükrü Efendi Apartmanı’nda 2015 itibariyle hayat başladı. Azarian ve Baltazzi Apartman’larında da yaşam devam ediyor. Tomtom Gardens’ın son etabı Italia ve Dakar Apartmanları da tarih kokan dokusuyla, benzersiz ve seçkin bir yaşama merhaba demeye hazırlanıyor. Italia Apartmanı’nda yer alan Tomtom Gardens avlusu manzaralı 2+1, İtalyan Lisesi’ne komşu 3+1 ve tarihi yarımada manzaralı penthouse üniteler şimdi satışta…

Tomtom Gardens’ta dairelerin tavan yüksekliği 3.50 metreye ulaşıyor. Özel merkezi ısıtmadan klimaya, uydu anten altyapısından güvenlik sistemine, konfor sağlayan tüm teknolojik olanaklar yer alıyor. Tomtom Gardens, Beyoğlu’nun bu en asil ve en özel noktasını, eski görkemli günlerinin ışığında, geleceğe davet ediyor.

MEKANI KİRALA

Tomtom Gardens

Boğazkesen Cad. Tomtom Kaptan Sok. Tomtom Gardens No.10

}

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.