Loading...

Tomtom Corners

Geçmişten geleceğe; tarihin, sanatın ve yaratıcılığın merkezinde, konsolosluklar ile çevrili çok özel bir mahalle… Tomtom…
Tomtom Mahallesi, Tomtom Gardens’tan sonra şimdi de Tomtom Corners ile kentsel değişimine devam ediyor…

İstanbul’un yeni çekim merkezi Galataport ve Karaköy’e yürüme mesafesindeki yaşam aksında, Beyoğlu’nun saraylar ve konsolosluklar ile çevrili en prestijli mahallesi Tomtom’da hayat bulacak Tomtom Corners’ta satışlar başladı…

Tomtom’un kalbinde, senede iki kere, Mayıs ve Ekim aylarında muhteşem bir etkinlik olarak imzasını atan Tasarım Tomtom Sokakta’ya ev sahipliği yapan mekan; Aga Khan ödüllü mimar Han Tümertekin projesi Tomtom Corners ile yeniden hayata dönüyor.

Kendine özel avlusu, yüksek tavanlı üniteleri ve modern cephesiyle mahalleye yeni bir dokunuş getirecek Tomtom Corners’ta; 1+1’den 3+1 penthouse’a farklı ünite alternatifleri bulunuyor. Hayatın merkezinde, yaşamın tadını çıkaracağınız; balkonlu, teraslı ünitelerde büyüklükler 50 m2 ile 184 m2 arasında değişiyor. Mahalle duygusunda, modern ve genç yaşamı simgeleyen Tomtom Corners’ta sınırlı sayıda ünite, özel fiyatlar ve özel ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Modern, trendlere yön veren, sıradışı bir proje olan Tomtom Corners’ta, yaşayanlara özel; sosyal yaşam alanları da dikkat çekiyor. Tomtom Corners’ta pilates stüdyosu, terrace corner, dining corner, home cinema corner ile hayatı ortak alanlarda yaşayabileceksiniz…

Çukurcuma Caddesi üzerinde, Masumiyet Müzesi’ne komşu “ikonik” binası ile hayata geçen Tomtom Corners; Beyoğlu’na damgasını vuran, tarih ile modernizmi birleştiren örnek bir yenileme projesi olarak bölgeye renk getirecek.

MEKANI KİRALA

Tomtom Corners

Boğazkesen Cad. Tomtom Kaptan Sok. Tomtom Gardens No.10

}

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.