Loading...

Tomtom Designhood

Seneler önce, 1890 ile 1960 yılları arasında İstanbul’un en kıymetli semti unvanına sahip olan Tomtom; Osmanlı döneminde Venedik Sarayı, İtalyan Büyükelçiliği, Rus Büyükelçiliği, Fransız Sarayı, Fransa Büyükelçiliği ve Hollanda Büyükelçiliği’ne ev sahipliği yapmış, hala birçok konsolosluk ve yabancı okulu içinde barındırmaya devam ediyor.

Müze ve galerileri, tasarım mağazaları, kafe ve restoranları ile eşi benzeri olmayan bir hayat vadeden Tomtom Mahallesi, eski görkemli günlerine yeniden kavuşuyor.

Galata, Çukurcuma ve Karaköy’ün kesişim noktasında bulunan Tomtom Mahallesi, yüzyıl önceki ününe yeniden sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor. Mimari dokusuyla zamanın tanığı olan mahalle, adeta kendi mirasına sahip çıkıyor ve Tomtom Designhood ismiyle tasarım, sanat, eğlence, lezzet, mimari, etkinlik ve alışverişi bir araya getiriyor.

Tomtom Designhood’da birbirinden özel 3 farklı proje yer alıyor. Tomtom Gardens, Tomtom Kırmızı ve Tomtom Corners. Geleceğin Tasarım Mahallesinde yaşamak, çalışmak, geleceğinize yatırım yapmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için siz de Tomtom Designhood’da yerinizi alın..

Gelin, yüzyıllık uykusundan uyanan Tomtom Mahallesi’nin Tomtom Designhood ismiyle bugün nasıl bir çekim gücü yarattığını bizzat yaşayın ve deneyimleyin.

Bugünden sonra hayat Tomtom’da akıyor.

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.