Loading...

Krea Grup, Temmuz 2006'da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Krea, konut, ticari ve karma gayrimenkul projeleri başta olmak üzere gayrimenkul sektörünün çeşitli alanlarında yatırımcı ve geliştirici olarak faaliyet göstermektedir. Geniş yetkinliği ve tecrübesiyle Krea, kurumsal anlamda Türkiye'de gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektörüne öncülük etmektedir.

Krea ve Yönetim ekibi, son 15 yılda önemli bir bölümü uluslararası ve kurumsal yatırımcılarla birlikte (Merrill Lynch, Yapı Kredi Koray,...) olmak üzere, 1,5 milyar doların üzerinde yatırıma imza atmıştır. Bu projelerde, yatırım yönetiminin yanı sıra arsa alımından konsept geliştirmeye, inşaat koordinasyonundan pazarlama ve satış organizasyonuna kadar gayrimenkul geliştirmenin tüm alanlarında aktif rol almaktadır.

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.