Loading...

Tasarım Tomtom Sokakta

Tasarım Tomtom Sokakta Festivalinde 18-21 Ekim’de, 4 gün boyunca, dopdolu bir program sizleri bekliyor.

Birbirinden özgün tasarımcılar, sanatçılar, konserler, atölye ve söyleşiler, lezzet durakları, Tomtom Mahallesinin gizemli mekanlarında yer alıyor olacak.

Tomtom Kırmızı’da tasarımcılar ve sanatçıların yanı sıra, avluda 4 gün boyunca binanın büyülü atmosferinde etkinlik ziyaretçilerine açık lounge alanında konserler yer alıyor olacak.

İtalya Lisesi’nin avlusunda ise tasarımcılar, atölye ve söyleşiler olacak.

Tomtom Kaptan Sokak’ta ise lezzet durakları ve tasarım markalarının yer aldığı pop-up mağazalar olacak.

“Bir Yolculuk Masalı” teması ile izleyenleri olağanüstü kurgulanmış bir masalın içine sürüklüyor.

 

Her yolculuk gibi bu masal da bol sihirli, biraz fantastik, biraz gülümseten, Tomtom Kırmızı’nın içerisinde bazen azıcık yürek sızlatan köşelerle, sürprizli odalarla dolu. Tomtom Kırmızı’nın içerisinde keşfetmesi, haritayı takip etmesi ve bilgece yol gösteren karakterlerle tanışması sizden, sihirli kapıları sizlere açmak ise bizden”

Tasarım Bienali Paralel Programı 

 

5. Tasarım Tomtom Sokakta, İstanbul Kültür Sanat Vakfı 4. İstanbul Tasarım Bienali’ne paralel olarak takip edilebilecek.

Bilet almak için: http://www.biletix.com/etkinlik-grup/169009200/ISTANBUL/tr

}

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.