Loading...

Etkinlikler

Step Istanbul

“Herkes için ulaşılabilir sanat” fikri ile yola çıkan Step Istanbul, bu yıl ilk kez 25-28 Nisan’da, Çağdaş İstanbul ve Tomtom Designhood işbirliğiyle Tomtom Kırmızı’da ve İtalyan Lisesi’nin bahçesinde gerçekleşiyor.

25 Nisan

Happy New Year Festival

Hayata yön veren tasarımcılar, keşfedilmeyi bekleyen markalar, yeni tatlar ve eğlence dolu partiler “Happy Tomtom New Year Festival” ile şehrin en güzel rengi Tomtom Kırmızı’da!

14 Aralık

5. Tasarım Tomtom Sokakta

18-21 Ekim’de, Tasarım Tomtom Sokakta Festivali “ Bir Yolculuk Masalı” teması ile sanat, tasarım ve alışveriş dünyasını şehrin en yaratıcı mahallesi Tomtom’da bir kez daha buluşturuyor.

18 EKİM

Portekiz İstanbul'da

Krea Gayrimenkul’un, Optylon Capital ortaklığıyla sunduğu Prima Collection, bu projelerini tanıtmak ve Portekiz’in sıcak ve enerjik atmosferini hissettirmek için Comtemporary Istanbul ile birlikte “Portekiz İstanbul’da Gecesi”ni Tomtom Designhood’a taşıdı.

17 EYL

Tasarım Tomtom Sokakta 10-13 Mayıs'ta

Tasarım Tomtom Sokakta etkinliği 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında “Oyun” temasıyla sanat, tasarım ve alışveriş dünyasını şehrin büyülü dokusunda bir kez daha buluşturdu.

10 MAY

Back to Home

Tasarım moda ve sanat odaklı etkinlikleri ile bir tasarım mahallesi olma yolunda hızla ilerleyen Tomtom Mahallesi, 26-29 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlediği “Back to Home” ile dört gün boyunca dekorasyon dünyasının gözde markalarına ve en yeni trendlerine ev sahipliği yaptı.

26 NİS

Festive Hamster

Fırsatlarla dolu yılbaşı alışveriş seçenekleri, tüm ailenin keyifle vakit geçirebileceği etkinlikler, canlı müzik performansları, yeme-içme alanları ve taptaze yeni yıl ruhuyla dolu üç gün, şehrin yeni çekim noktası Tomtom Kırmızı’da katılımcılarla buluştu.

22 ARA

Tasarım Tomtom Sokakta 19-22 Ekim'de

19-22 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenen üçüncü etkinliği ile Tomtom Mahallesi’nin yaratıcı havasını bir kez daha güçlendirdi.

19 EKİ

ERDEM X H&M Koleksiyonuna Özel Sergi

İngiliz asaletini rengarenk bir hayal dünyasıyla birleştiren Erdem Moralıoğlu’nun H&M için yarattığı koleksiyon, Los Angeles’tan sonra Tomtom Kırmızı’da Türk moda dünyasının seçkin isimlerine ve basın mensuplarına tanıtıldı.

27 EKİ

Tasarım Tomtom Sokakta 11-14 Mayıs'ta

Kendine özgü dokusuyla sokağın enerjisinden ilham alan ve kültürle yoğrulan İstanbul’un en özel bölgelerinden biri olan Tomtom Mahallesi, 11-14 Mayıs tarihinde tasarımın zengin ve renkli dünyası ile buluştu.

11 MAY

“Tasarım Tomtom Sokakta” ile Hayatı Tasarla!

İstanbul’un kendine özgü dokusuyla en özel bölgelerinden biri olan Tomtom Mahallesi, ekim ayında tasarım dünyasının renkleriyle yenilendi. 20-23 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen “Tasarım Tomtom Sokakta” etkinliğiyle 100’ün üzerinde tasarımcı; hayatı, yaşamı ve sokağı tasarladı.

20 EKİM

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.