Loading...

Happy New Year Festival

14 Aralık ‘2018
16 Aralık ‘2018
Happy New Year Festival
10.00-19.00

YENİ YILA EN ÇOK “KIRMIZI” YAKIŞIR!

Hayata yön veren tasarımcılar, keşfedilmeyi bekleyen markalar, yeni tatlar ve eğlence dolu partiler “Happy Tomtom New Year Festival” ile şehrin en güzel rengi Tomtom Kırmızı’da!

Tasarım, mimari, sanat, eğlence, etkinlik ve alışverişi bir arada sunan Tomtom Designhood, şimdi de ilhamını tasarımcılardan almak, şehrin yeni markalarını keşfetmek, yeni yılda kendine ve sevdiklerine hediyeler almak isteyenlerin buluşma noktasını “Happy Tomtom

New Year Festival” olarak belirliyor!

Etkileyici mimarisi, ihtişamlı cephesi ve tarihi Fransız Yetimhanesi manzaralı avlusu ile misafirlerini büyüleyen Tomtom Kırmızı’da 14-16 Aralık tarihlerinde 10:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek Happy Tomtom New Year Festival alışveriş dışında eğlence dolu partilere de ev sahipliği yapacak.

Merakla takip ettiğimiz tasarımcılar, heyecanlandıracak yeni markalar, keşfedilmeyi bekleyen lezzetler, eşsiz bir deneyim... Hepsi Happy Tomtom New Year Festival’de!

Etkinlik herkese açık ve ücretsizdir.

Happy New Year Festival

Tomtom Kırmızı, Tomtom Kaptan Sok. No:1, Beyoğlu

}

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.