Loading...
DİĞER

Festive Hamster

22 ARA ‘17
24 ARA ‘17
Festive Hamster

Fırsatlarla dolu yılbaşı alışveriş seçenekleri, tüm ailenin keyifle vakit geçirebileceği etkinlikler, canlı müzik performansları, yeme-içme alanları ve taptaze yeni yıl ruhuyla dolu üç gün, şehrin yeni çekim noktası Tomtom Kırmızı’da katılımcılarla buluştu.

Dünyaca ünlü markalardan ilham veren butik tasarımcılara kadar birçok alışveriş imkanı sunan #FestiveHamster, 7’den 70’e herkes için özenle seçilmiş moda, güzellik, aksesuar, yeme-içme ve ‘lifestyle’ markalarıyla bir deneyim alanı sundu.

Göz kamaştırıcı bir tarihi dokuya sahip Tomtom Kırmızı’nın avlusuna konumlanan Hudson, etkinlik boyunca misafirlere farklı bir yeme – içme deneyimi yaşattı. Ana sponsorluğu üstlenen Diesel, 22 Aralık Cuma gecesi ve co-sponsor Adidas 23 Aralık Cumartesi gecesi gerçekleştireceği sürpriz konseptli özel davetleriyle büyülü iki akşam sundu.

Diesel’in ana sponsor olduğu Festive Hamster; Adidas ve Audi ve Dimes’in co-sponsorluğu; Zubizu’nun iletişim sponsorluğu; Tomtom Designhood ile Argos – Gestin’in ev sahipliğinde ve L’Appart Pr işbirliğiyle gerçekleşti.

Festive Hamster

Tomtom Kırmızı

}

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.