Loading...

Etkinlik Mekanları

Tomtom Kırmızı

Tavanlardaki kalem işleri, avluya bakan ferforje balkonları, yüksek tavanları, ahşap doğramaları ve o muhteşem tarihi Fransız yetimhanesi manzaralı yemyeşil avlusuyla, Tomtom Kırmızı, İstanbul’a renkli ve yepyeni bir dokunuş getiriyor.

Tomtom Gardens

Orijinal tarihi görüntü ve dokusuna uygun olarak yenilenmiş cepheleriyle Tomtom Gardens’ta yer alan toplam 7 bina, dönem mimarisinin, taş, ahşap ve ferforje ile mükemmel uyumunu yansıtıyor.

Tomtom Corners

Tomtom’un kalbinde, senede iki kere, Mayıs ve Ekim aylarında muhteşem bir etkinlik olarak imzasını atan Tasarım Tomtom Sokakta’ya ev sahipliği yapan mekan; Aga Khan ödüllü mimar Han Tümertekin projesi Tomtom Corners ile yeniden hayata dönüyor.

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

İsim
Soyisim
Organizasyon
Konu
Telefon
EPosta
Etkinlik Alanı
Etkinliğinizin Tanımlaması

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.