Loading...

Step Istanbul Lansman & Kick Off Party

Step Istanbul Lansman & Kick Off Party

“Herkes için ulaşılabilir sanat” fikri ile yola çıkan Step Istanbul projesinin basın lansmanı ve kick-off partisi Çağdaş Istanbul ve Contemporary Istanbul Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Rabia Bakıcı Güreli, Krea ve Tomtom Designhood Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kodal ve Tomtom Designhood Genel Müdürü Ayşegül Temel’in ev sahipliğinde gerçekleşti.

 

Çağdaş İstanbul’un, Tomtom Designhood ile birlikte gerçekleştireceği erişilebilir sanatı keşfetmeyi bekleyen ziyaretçilerine “bir adım” niteliğinde olmayı hedefleyen Step Istanbul projesinin tanıtımı 16 Şubat 2019’da özel bir davet ve kick-off partisi ile Tomtom Kırmızı’da düzenlendi.

Tomtom Designhood’daki yenilikçi mekanlarımızdan birinde etkinlik, toplantı veya fotoğraf çekimi yapmak mı istiyorsunuz?
Öyleyse, lütfen ön etkinlik bilgilerinizi aşağıya gönderin ve 48 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz. Teşekkür ederiz!

Name
Last Name
Organization
Topic
Telephone
Email
Event place
Description of Your Event

Bu formu göndermeyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen event@tomtomdesignhood.com adresinden etkinlik bölümümüzle iletişime geçin.